Liptovský Mikuláš  *  Liptovský Hrádok  *  Ružomberok  *  Dolný Kubín  *  Námestovo      PRIHLÁŠKA         

Zápis do kurzov

Zápis do kurzov

Zápis do kurzov pre deti a mládež sa konajú štandardne od 3. septembra do 14. septembra 2023 a to v termíne zápisu v mieste konania alebo mailom (formulárom na web stránke). Zapísať sa do kurzu je možné ešte aj na otvorení jednotlivých kurzov počas roka. Do už otvorených kurzov je možné sa prihlásiť aj počas roka, pokiaľ kurz nie je obsadený. Prihlásiť sa môžete aj priamo na stránke www.tsmaestro.sk, v sekcii Prihláška. Odporúčame zapísať sa do kurzu ešte pred otvorením, pretože niektoré kurzy už môžu byť obsadené!

Vyučovanie

Vyučovanie

Výučba v tanečnej škole začína od 3. septembra 2023 a končí 21. júna 2024. Individuálne hodiny si môžete dohodnúť aj počas mesiacov jún, júl, august a september. Počas sviatkov a školských prázdnin sa nevyučuje.

Cena kurzov

Cena kurzov

Kurzovné u celoročných kurzov sa platí polročne. Prvý polrok je potrebné uhradiť do konca septembra, druhý polrok do konca januára. Kurzovné za krátkodobý kurz sa hradí jednorázovo na prvej tanečnej lekcii.

Storno

Storno

Zaplatené poplatky za kurzy sa vracajú len v prípade úrazu a dlhodobého liečenia a to alikvotná čiastka. Dovolenka, pracovné ani osobné obmedzenia nie sú dôvodom k vráteniu kurzovného.

Zľavy

Zľavy

Pre triedy a kolektívy poskytujeme množstevnú zľavu podľa dohody. Ak dvaja súrodenci navštevujú súčasne niektoré z celoročných kurzov, jeden má zľavu 10%.

Oblečenie a obuv

Oblečenie a obuv

Slušné vychádzkové oblečenie, v ktorom sa budete pri tanci dobre cítiť. Nevyžaduje sa sako ani oblek! Čisté džínsy sú povolené. V základnom kurze postačí vychádzková obuv s koženou alebo syntetickou podrážkou. Nie turistická a zimná obuv!
 

 

TŠ Maestro

M.Pišúta 35

Liptovský Mikuláš
03101
Slovakia
E-mail: tsmaestro@tsmaestro.sk
Mobilné číslo: +421 905 477 253
http://www.tsmaestro.sk 

Tu všade nás nájdete

Tanečné štúdio Maestro - Liptov | Orava